uzaktan-yardim-bilgisayar

Uzaktan Bilgisayar Yardımı Nedir?

 

uzak-bilgisayar-yardımı
Programı İndir

Uzaktan bilgisayar yardımı, Trend Elektronik Bilgisayar ve Laptop Servisi tarafından kurumsal müşterilerin yaşadıkları teknik ya da alt yapı sorunlarını çözmek amacıyla sunduğu bir hizmettir. Bilgisayar ve Laptop ürününüzün donanımsal bir sorunu olmadığı müddetçe ve fiziksel olarak müdahale gerektirmiyor ise o zaman neredeyse tüm yazılımsal sorunları bu hizmet sayesinde çözümleyebiliriz. Müşterilere daha hızlı hizmet sunmak ve yaşanan problemlere anında çözüm getirebilmek için uzaktan yardım sunan Trend Elektronik Bilgisayar ve Laptop Servisi, bu şekilde ağ problemleri, paylaşım sorunu, program yükleyememe gibi sorunları da çözebilmektedir. Bunun için “Uzaktan Bilgisayar Destek” programını soldaki ikona tıklayarak indirebilir ve ufak bir kurulum aşamasından sonra bilgisayarınıza bağlanmamızı sağlayabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde uzaktan bilgisayar yardımı sağlanmış olacak ve tüm sorunlar kökten çözülerek halledilmiş olacaktır. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız, hemde daha ekonomik hizmet almış olacaksınız.

Uzak Bağlantı İle Bilgisayarıma Bağlanılması Güvenilirmi?

Evet genelde tüm kullanıcılarımızın aklına gelen soru “bilgisayarıma tanımadığım birinin bağlanması ne kadar güvenilir?” sorusudur.

Bu sorunuzun cevabı evet uzak bağlantı güvenlidir. Çünkü bilgisayarınıza uzak bağlantı yaptığımızda bilgisayarınızın herhangi bir port açığından değil, Uzak Masaüstü Bağlantı Programı aracılığı ile ve bu programın size sağladığı izin kullanıcı adı ve şifresini bizimle paylaştığınız zaman bu bağlantıyı gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Uzak Masaüstü Bağlantı Programı kendi içerisinde bir güvenlik duvarına sahiptir ve siz bağlantıyı kestiğiniz anda bir önceki şifre değişecektir ve bu program aracılığı ile size bağlanmaya çalışıldığında değişen yeni şifreyi bilmeden sizin bilgisayarınıza bağlantı kurulması imkansızdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir